AktualnościTak było w Rezekne na Łotwie 5 maja 2016 Napisał Łukasz Wierzbicki 0 Za zaproszenie, organizację wizyty na Łotwie, za gościnę dziękuję gorąco Natalii i Sebastianowi!Zobacz także In memoriam… Kasia Stoparczyk (1970-2025) 7 września 2025 Tak było w Strefie „Kontynentów” 16 października 2016 Krwawiący odkurzacz?!… 16 czerwca 2015 Subskrybuj Powiadom o nowe komentarze uzupełniającenowe odpowiedzi na moje komentarze Label {} [+] Imię* E-mail* Website Label {} [+] Imię* E-mail* Website 0 komentarzy Poprzedni post"Daje odwagę spojrzenia na świat..." Następny postMinął miesiąc...