WrażeniaNa naszym maleńkim planie filmowym 3 sierpnia 2014 Napisał Łukasz Wierzbicki 0 Zobacz także Nie mają racji 10 czerwca 2014 Zimowe ferie 2015 19 stycznia 2015 „Jestem pod wielkim wrażeniem” 16 marca 2015 Subskrybuj Powiadom o nowe komentarze uzupełniającenowe odpowiedzi na moje komentarze Label {} [+] Imię* E-mail* Website Label {} [+] Imię* E-mail* Website 0 komentarzy Poprzedni post"Masinou pres Cinu" na cieszyńskim Święcie Herbaty Następny postBezcenne wspomnienia