AktualnościFestiwal NA SZAGĘ 2008 25 kwietnia 2008 Napisał Łukasz Wierzbicki 0 W dniach 25-27 kwietnia 2008 roku odbył się współorganizowany przeze mnie Festiwal Podróżniczy NA SZAGĘ 2008. Za współpracę dziękuję serdecznie Beacie Kaczor i Marcinowi Obałkowi. Kilka obrazków z Festiwalu obejrzycie tutaj.Zobacz także Potwór 12 marca 2010 Zaczytanie 16 lutego 2015 Sezon Osiemnasty – trasa wiosenna 21 kwietnia 2026 Subskrybuj Powiadom o nowe komentarze uzupełniającenowe odpowiedzi na moje komentarze Label {} [+] Imię* E-mail* Website Label {} [+] Imię* E-mail* Website 0 komentarzy Poprzedni postLekcja geografii w IX LO Następny postNajwiększy polski biker?